Koi Monogatari

Koi Monogatari - Your own Love story. Anime RPG. Stwórz swojego bohatera, poznawaj ludzi, zdobywaj serca, poznaj świat.


#1 2013-03-24 13:25:56

 Indomptable

Nieskalany

Skąd: 42-400
Zarejestrowany: 2013-03-24
Posty: 20
Punktów :   

Indomptable

Imię: Indomptable

Wiek: 900

Orientacja: Biseksualna

Rasa: Nekromanta

Wygląd: Ognistowłosa dziewczyna o szafirowych oczach. Ma bardzo jasną cerę. Jest dość wysoka i szczupła. Pod prawym okiem ma znamię w postaci trzech ciemnopomarańczowych "kropek".

Charakter: Na ogół arogancka i małomówna dziewczyna. Jest tajemnicza - nie mówi o sobie za wiele, dlatego czasami ciężko się do niej zbliżyć. Tak naprawdę jest zupełnie inna - czuła, delikatna, sympatyczna... Niestety jej prawdziwe wnętrze bardzo trudno jest odkryć.

Historia postaci:
Rok 1116. Trzyletnia dziewczynka wolnym krokiem maszerowała ku niezwykle zielonej łące. Była wiosna. Wszystko dopiero przekwitało. Matka nie wiedziała, że jej córka opuściła dom. Nie pozwalała jej - przeczuwała, że wydarzy się coś złego. Zajęła się jednak wiosennymi porządkami.
Rashel - bo tak nazwała swoją córkę - w tym samym czasie wyszła na dwór. Usiadłszy na ziemi, zaczęła zrywać kwiaty. Chciała sprawdzić matce przyjemność. Tak długo płakała po stracie męża, który poległ na jednej z bitew. Chciała, żeby choć raz się uśmiechnęła.
Jednak w chwili, gdy zrywała ostatniego fiołka i już miała wstać, aby wrócić do domu, ujrzała przed sobą ogromny szkielet odziany w czarną pelerynę. Dziewczynka przestraszyła się i upuściła cały bukiet kwiatów. Przewróciła się na ziemię i z przerażeniem w oczach wpatrywała się w zakapturzoną postać. Była to Śmierć. Bez wątpienia...
Uśmiechnąwszy się, kostucha podeszła bliżej dziecka. Zamachnąwszy się kosą, co miało na celu przestraszenie dziewczęcia, odrzuciła ją [kosę] na ziemię. Położyła na policzku dziewczyny swoje trzy kościste palce. Tuż pod prawym okiem. Dziewczynkę przeszył chłód. W ten sam sposób została naznaczona przez Śmierć - w miejscu, gdzie złożyła swoje palce, powstało znamię przypominające trzy ciemnopomarańczowe kropki. Od tego momentu miała pomagać duchom w przejściu "na drugą stronę". Tak małe dziecko miało nieść na swoich barkach tak wielkie brzemię... Postać rzekła tylko: "Służ nam przez wieczność. Rośnij tylko do pełnoletności. Zostań na wieki, wybranko piekieł!", po czym rozpłynęła się w powietrzu.
Zdezorientowana dziewczynka rzuciła się biegiem ku domostwu. Nie wzięła bukietu - bała się.
Jednak to był dopiero początek. Kiedy wkroczyła do wioski, wszystkie domy już płonęły. Nie wiedziała co robić. Nie wiedziała, gdzie jest teraz jej matka. Bała się o nią. Nie chciała stracić drugiego rodzica.
W powietrzu unosili się zakrwawieni mieszkańcy wioski. Niektórzy jęczeli... Wyli z bólu. Na twarzach innych malował się błogi spokój. Na ziemi ujrzała swoją matkę. To był straszny widok! Jej rodzicielka leżała przecięta na dwie połowy. Szeptała tylko imię swojej córki...
Dziewczynka podbiegła do matki, a po jej policzkach spływały łzy. Wiedziała, co się za chwilę wydarzy. Usłyszała ostatnie słowa matki: "Kocham cię... Indomptable...", po czym jej dusza rozdzieliła się z ciałem i odeszła. Do nieba.

Tak zaczyna się moja historia. Teraz mam już około dziewięćset lat. Nawet nie liczę... Zmieniłam imię na Indomptable, mam ciało osiemnastoletniej kobiety. Zabawne... Oddałabym wszystko za możliwość wskrzeszenia mojej matki i ojca. Jednak... Jednak to niemożliwe. Codziennie pomagam wielu duchom przejść na drugą stronę. Czasami muszę przywoływać inne duchy, aby im pomóc. Ale nie mogę wskrzesić swojej rodziny... Takie już panują tutaj zasady. W piekle...

Dodatkowe informacje: Tatuaż w postaci pięcioramiennej gwiazdy na nadgarstku lewej ręki. Ma ptasznika białokolanowego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl